Telenity E-Turquality programında ‘’Bilişimin Yıldızları’’ arasındaki yerini aldı

Telenity
Published

Geliştirdiği yazılım ve çözümlerle kendi alanında uluslararası pazar liderlerinden biri olan Telenity, E-Turquality "Bilişimin Yıldızları" programına kabul edilerek önemli bir başarıya daha imza attı. 

Ticaret Bakanlığı liderliğinde kurgulanan E-Turquality “Bilişimin Yıldızları” Programı, teknolojik alanda katma değeri yüksek firmaların desteklenmesi, ülkemizin bilişim ve alt sektörlerinin geliştirilmesi, inovasyona teşvik edilmesi ve uluslararası pazarlarda rekabet edebilecek küresel unicornların oluşturulması amacıyla yürütülmektedir.

Detaylı inceleme-değerlendirme sonrasında programa kabul edilen Telenity, uluslararası pazarlara giriş, yurt dışı fuar, kongre ve seminer katılımı, yazılım, mobil uygulama ve platform geliştirme, stratejik iş planı ve teknik danışmanlık hizmetleri, operasyonel ve kurumsal altyapının geliştirilmesi ve benzeri onlarca kalemde Ticaret Bakanlığı’nın sunduğu destekleri almaya hak kazandı.

Telenity Genel Müdürü Aydın Kendir, programa seçilmeleri hakkındaki görüşlerini ‘’E-Turquality programında yer alarak Türkiye'nin bilişim sektöründeki başarısına katkıda bulunacağımızı bilmek, bizleri son derece mutlu etmektedir. 2000 yılından bugüne kadar inşaa ettiğimiz uluslararası tecrübemizi E-Turquality programından elde edeceğimiz faydalarla daha da perçinleyip sadece bölgemizde değil, küresel pazarda da servis ve çözümlerimizle öne çıkacağız. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz’’ diyerek ifade etti.

Telenity bu prestijli programın bir parçası olmaktan büyük onur duymaktadır.

Related Articles

Join Telenity at GITEX Africa: Transform Your Digital Landscape

Join Us at Stand 19B-60, Hall 19, Bab Jdid, Marrakech, May 29-31, 2024 Telenity, a provider of telecommunications services and solutions, is pleased...

Read More

Telenity will proudly take part in Mobilefest 2024 as a Sponsor!

Visit us at Istanbul Congress Center, Hall 2, Stand 5C02 | 25-27 April 2024 Telenity, a global leader in innovative telecom solutions and value-added...

Read More

Telenity Integrates Best-of-Breed DMC/SIM Products from Metamorfoz to Enrich Its VAS Consolidation Platform

Telenity and Metamorfoz announced their global partnership that has successfully executed many projects. Learn...

Read More